نرم افزار
بازدید این موضوع : 17578
بازدید کل مطالب این موضوع : 17096
کل مطالب این موضوع : 3
شکستن Master Password نرم افزار Folder Guard
نرم افزار Folder Guard را میتوان قدرتمندترین نرم افزار قفل گذاری بر روی فولدرها دانست. این نرم افزار با توجه به حجم کم ، کاربرد آسان و امنیت بالایی که دارد میتواند بهترین نرم افزار برای قرار دادن پسورد بر روی فولدرهای شما باشد. در این برنامه شما ابتدا یک پسورد اصلی یا Master Passwrod برای ورود به برنامه قرار میدهید ، سپس بر روی هر فولدری که بخواهید جداگانه پسوردی را تنظیم میکنید تا به هنگام دسترسی به فولدر مورد نظر از شما درخواست پسورد شود. اما فرض کنید زمانی Master Password برنامه را فراموش کرده اید یا حتی قصد دارید این پسورد را بشکنید ، در این زمان چه کار باید بکنید؟ در این ترفند قصد داریم روشی ساده برای از بین بردن Master Password این برنامه مطرح نماییم به طوریکه پس از آن میتوانید یک پسورد اصلی برای Folder Guard تعیین نمایید.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 29 خرداد 1388
موضوع : نرم افزار
محاسبه سلامتی با Health Calculator 1.1

توسط نرم افزار کم حجم Health Calculator 1.1 میتوانید میزان BMI و BMR بدن خود را بدست آوردید.

برای دانلود برروی ادامه مطلب کلیک کنید

> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در دوشنبه 11 خرداد 1388
موضوع : نرم افزار
بررسی تخصصی نرم افزار Smart Com GPS به همراه دانلود کاملترین نقشه های ایران

بدلیل کمبود نقشه ی ایران برای برای استفاده داخل GPS موبایل و ارائه نشدن یه نقشه ی دقیق از طرف شرکت نوکیا برای استفاده داخل Maps خود گوشی و نقایص بیش از حد دیگه، با نرم افزار فوق عالی SmartComGPS براحتی قابل اجرا توسط GPS داخلی گوشی و همچنین برای گوشیهای بدون GPS توسط GPS Bluetooth میباشد.
این نرم افزار مخصوص گوشی نوکیا سری 60 ورژن 3 و 5 می باشد .

برای دانلود برروی ادامه مطلب کلیک کنید

> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در دوشنبه 11 خرداد 1388
موضوع : نرم افزار
< قبلی بعدی >

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌