عكس هاي الناز شاکردوست
بازدید این موضوع : 30917
بازدید کل مطالب این موضوع : 11348
کل مطالب این موضوع : 1
الناز شاکردوست و کارخانه پولسازی!! (+عکس)
شاکردوست در کمتر هشت سال،‌ بیشتر  از 25 فیلم بازی کرده. بررسی سال به سال آثار او
همکاری با پوراحمد می‌تواند شروع خوبی برای جوانی 19 ساله باشد. شاکردوست در «گل یخ»، بازیگر مقابل گلزار بود. بعد از آن وارد سینمای ایران شد و بیشتر در فضایی بازی کرد که به آن لقب تجاری می‌دهند هرچند چند تجربه غیر تجاری مثل «درمیان ابرها»، «خدا نزدیک است» و «باد در علفزار می‌پیچد» را هم دارد. با نگاهی به سیاهه کاری او که از سال 83 شروع شده و فهرست بلند بالایی که بیشتر از 25 فیلم را شامل می‌شود کاملا می‌شود فهمید که او یکی از پرکارترین بازیگران زن در دهه 80 است و جز معدود فیلم‌هایی مثل «مجردها» و «قاعده بازی» همیشه نقش اول را بازی کرده. او دو سال پی در پی برای بازی در مجردها و چه کسی امیر را کشت، کاندیدای تندیس نقش مکمل زن جشن خانه سینما شد. در اینجا نگاهی به این سالها و فیلم‌های شاکردوست در آن زمان داریم. این نکته ار هم حواستان باشد که معمولا فیلمی ‌که سال قبل تولید شده سال بعدش اکران شده، جز چند تا فیلم که هنوز اکران نشده یا از شانس او ناگهان این روزها مجوز اکران گرفته اند تا روی پرده بروند. مثل باد در علفزار می‌پیچد و کارناوال مرگ. در این صفحه هر سال را بر مبنای تولید همان سال و فروش فیلم بررسی کردیم و فروش هر دو فیلم را هم با پیش فرض فروش کل = دو بربر فروش تهران حساب کرده ایم.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در چهارشنبه 28 مهر 1389
موضوع : عكس هاي الناز شاکردوست
< قبلی بعدی >

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌