اسیدپاشی زن به شوهر دو زنه اش
زن جوانی که به خاطر ازدواج دوم شوهرش، او را در خواب با اسید سوزانده بود، از سوی ماموران پلیس آگاهی شهرستان خمین دستگیر شد.
چند روز پیش مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان خمین از توابع استان مرکزی تماس گرفت و اطلاع داد همسایه او نیمه شب در محل سکونتش با اسید مورد حمله قرار گرفته است. با اعزام ماموران به محل حادثه معلوم شد، مرد خانواده از ناحیه صورت به شدت آسیب دیده و بی هوش درون یکی از اتاق های خانه اش افتاده است. در پی این حادثه، مرد زخمی به بیمارستان منتقل شد. با تحقیق از همسایه ها معلوم شد، آنها هنگام حادثه با شنیدن صدای کمک خواهی زن همسایه از خانه هایشان بیرون آمده اند و متوجه ماجرا شده اند. ماموران در مرحله بعدی تحقیقات پی بردند، زن صاحبخانه به آنها گفته است، یک مرد غریبه به زور وارد خانه آنها شده و این حادثه رخ داده است. با اطلاعات به دست آمده از همسایه ها، زن صاحبخانه برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.
این زن به پلیس گفت: چندی پیش شوهرم با زنی ازدواج کرد. او چند روز پیش از خانه هوویم به ملاقاتم آمد. شوهرم در یکی از اتاق ها خوابیده بود که اوایل صبح با شنیدن صدای فریاد و کمک خواهی او به سمت اتاق آمدم و در همین موقع مرد غریبه ای را دیدم که سراسیمه در حال خارج شدن از اتاق است. با دیدن او فریاد زدم. مرد غریبه با چاقو مرا تهدید کرد و خواست آرام باشم در غیر این صورت مرا خواهد کشت. من نیز از ترس سکوت کرده و از تعقیب مرد مهاجم منصرف شدم. پس از مدتی با اطمینان از این که متهم از خانه مان بیرون رفته است، از همسایه ها کمک خواستم. مرد غریبه شباهت بسیاری به خواستگار دختر هوویم داشت و گمان می برم او به قصد انتقام از شوهرم این حادثه را رقم زده است. در پی اطلاعات به دست آمده از او، تحقیقات در این زمینه آغاز شد تا این که جوان خواستگار به پلیس آگاهی احضار شد.
انکار مرد جوان به اسیدپاشی
این مرد به پلیس گفت: من خواستگار دختر هووی شاکی بودم، اما خانواده اش با این وصلت مخالف بودند. از آنها کینه به دل نداشتم و نمی دانم چه کسی به پدر خوانده دختری که از او خواستگاری کرده بودم آسیب رسانده است. تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که ماموران متوجه شدند، گفته های مرد جوان صحت دارد و او روز حادثه در خانه اش بوده است. در پی این موضوع، بار دیگر از همسر مرد مصدوم تحقیق شد و او دوباره ادعا کرد خواستگار دختر هوویش عامل اسیدپاشی است.
تهدید مرد مصدوم از سوی همسر اولش
در مرحله بعدی تحقیقات، ماموران، اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد، همسر اول مرد مصدوم از زمانی که او با زن دیگری ازدواج کرده با وی دعوا و مشاجره داشته و چند بار او را تهدید کرده است. در حالی که تحقیقات ادامه داشت، ماموران از طریق مسوولان بیمارستان اطلاع یافتند مرد مصدوم به هوش آمده است. با حضور ماموران در بیمارستان و تحقیق از وی معلوم شد همسر اولش با اسید چهره اش را سوزانده است. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد و پس از هماهنگی قضایی، همسر این مرد به اتهام اسیدپاشی و سوء قصد به جان شوهرش دستگیر شد.
اعتراف زن اول به اسیدپاشی
این زن در بازجویی به پلیس گفت: شوهرم بدون اطلاع من با زنی آشنا شد و با هم ازدواج کردند. اختلاف هایمان از همان موقع آغاز شد و درصدد انتقام از شوهرم بودم. وقتی شوهرم از خانه هوویم به دیدن من آمد، تصمیم گرفتم نقشه ام را عملی کنم و پس از تهیه اسید، وقتی او خوابید، بالای سرش رفتم و به صورتش اسید پاشیدم. به خاطر سوزش صورت و چشمانش از خواب بیدار شد و با فریاد کمک می خواست.
نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 17 آذر 1390
موضوع : حوادث | بازدید این مطلب : 3940
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌