ساده اما جذاب براي بچه ها
آراستن و دکوربندي اتاق کودک، بيش از اين که هزينه در برداشته باشد، به حوصله و خلاقيت نياز دارد. توصيه ي روان شناسان کودک بر اين است که اتاق اختصاصي يک کودک را تا حد امکان ساده اما کارآمد بياراييم و لوازمي در حد رفع نياز براي وي در نظر بگيريم.
تجمل گرايي و در اختيار قرار دادن اسباب بازي هاي لوکس بي شمار، سبب مي شود آستانه ي درک لذت در فرزندان پايين بيايد و به عبارت ساده تر، ديگر شور و شوقي براي دريافت هديه و پاداش نداشته باشند.
لزومي ندارد براي اتاق کودک مان هزينه ي زيادي صرف کرده، مبلمان گران قيمت تهيه کنيم؛ چون کودکان بيش از بزرگان به تنوع و لوازم جديد نياز دارند. البته دقت داشته باشيد که ايجاد تنوع الزاماً با صرف مبالغ هنگفت و تهيه ي وسايل تزييني گران بها همراه نيست؛ برعکس با کم ترين هزينه مي توان نتايج فوق العاده خوبي به دست آورد.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در سه شنبه 26 خرداد 1388
موضوع : خانه داری | بازدید این مطلب : 1223
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌