موبايل خود را نو نوار کنيد
نرم‌افزاري براي استفاده آسان از امكانات گوشي
چند مقاله پيشتر برنامه‌اي را براي شما معرفي کرده بوديم از خانواده نرم‌افزارهاي سيستم‌عامل ويندوز موبايل که اين امکان را به كاربر مي‌دهد تا منوها و بخش‌هاي مختلف گوشي خود را با ظاهري جديد و منو‌هاي متفاوت ببيند. اين نرم‌افزار براي کاربراني خوب است که از يکنواختي و غيرقابل تعويض بودن منوها و بخش‌هاي گوناگون موبايل خسته مي‌شدند و دوست داشتند در آن تغييراتي ايجاد کنند.
اين برنامه‌ها علاوه بر تغييرات در شکل ظاهري، کمک مي‌کنند تا بتوانيد به بخش‌هاي جانبي در گوشي خود سريع‌تر و راحت‌تر دسترسي پيدا کنيد يا آن را به شکل و سليقه خود تغيير دهيد.
برنامه‌اي که امروز قصد معرفي آن را داريم از اين سري نرم‌افزارهاست که اگر شما نيز مثل ما پس از مدتي از شکل ظاهري منوها و قسمت‌هاي موبايل خود خسته مي‌شويد و اين يکنواختي آزارتان مي‌دهد، از آن استفاده کنيد.
از امکاناتي که در اين برنامه فراهم شده است مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:
ـ ساخت Active Standby با آيکن‌ها و شکل دلخواه
ـ نمايشگر ساعت، تاريخ و زمان
ـ نمايش بلوتوث، ايميل، پيام و ...
ـ درج وضع آب و هوا روي دسکتاپ با استفاده Handy Weather
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 11 شهريور 1389
موضوع : موبایل | بازدید این مطلب : 6404
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌