افزايش غرق شدگي در شمال كشور
رئيس مركز تحقيقات پزشكي قانوني در خصوص افزايش آمار غرق شدگي در استان‌هاي شمالي كشور در روزهاي آخر شهريور هشدار داد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان پزشكي قانوني كشور، جابر قره داغي اظهار داشت: با توجه به افزايش حجم سفرها و بر اساس آمارهاي موجود، موارد غرق شدگي در اين ايام افزايش مي‌يابد.
وي خاطرنشان كرد: در مرداد امسال در 3 استان شمالي (مازندران، گيلان و گلستان) 45 نفر بر اثر غرق شدگي جان خود را از دست دادند كه بيشترين آن با عدد 24 نفر مربوط به استان مازندران است.
قره داغي يادآور شد: در شهريور سال گذشته، 42 نفر بر اثر غرق شدگي در استان‌هاي شمالي كشور جان خود را از دست دادند كه از اين تعداد، 7 نفر زن و 35 نفر مرد بودند كه با توجه به وضعيت خاص تعطيلات طي سال جاري و كاهش سفرهاي برون شهري طي ماه مبارك رمضان و افزايش چشمگير اين سفرها طي روزهاي پاياني تعطيلات رعايت اصول ايمني از اهميت فراواني برخوردار است تا تلفات در اين بخش به حداقل برسد.
رئيس مركز تحقيقات پزشكي قانوني كشور توصيه كرد: در صورت سفر به استان‌هاي ساحلي حتماً از مناطق مجاز براي شنا كردن استفاده و نكات ايمني را به طور جدي رعايت كنند.
| نوشته شده توسط : مهیار در دوشنبه 29 شهريور 1389
موضوع : حوادث | بازدید این مطلب : 564
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌