5 توصيه امنيتی مهم تا نگران هكرها نباشيم!
در سال های اخیر یكی از مشكلات مهم كاربران اینترنت انتشار اطلاعات در سایت های متعلق به شركت های ریز و درشت اینترنتی و سپس افشای این اطلاعات توسط آنها به علل مختلف بوده كه مشكلات زیادی را برای كاربران ایجاد كرده است.
با توجه به ضرورت استفاده از اینترنت برای دسترسی به خدمات مختلف اعم از رفع نیازهای شخصی و كاری، كاربران چاره ای ندارند جز اینكه اطلاعات خود را در برخی از این سایت ها وارد كنند تا بتوانند از خدماتی همچون بانكداری و تجارت الكترونیك، خرید الكترونیك و انجام امور روزمره عمومی بهره ببرند.
اما گاهی مدیران این سایت ها با كاربران صادق نیستند و اطلاعات مشتریان خود را برای كسب سود در اختیار اشخاص و گروه های ثالث می گذارند و گاهی نیز هكرها به این سایت ها هجوم آورده و با سوءاستفاده از ضعف های امنیتی آنها اطلاعات اشخاص را سرقت می كنند.
موسسه Consumer Reports در مورد نحوه حفاظت كاربران از اطلاعات خود در فضای مجازی تحقیقات جالبی را انجام داده است. بر این اساس، كاربران با رعایت دستورالعمل ها و نكاتی ساده می توانند از خود در برابر هكرها و كلاهبرداران اینترنتی حفاظت كنند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390
موضوع : امنیت | بازدید این مطلب : 4806
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌