چند راهكار ساده برای كاهش ضررهای تلفن‌ همراه و بی‌سيم
مشكلات ناشی از استفاده از تلفن‌های خانگی بی‌سیم از گوشی‌های تلفن همراه بیش‌تر است؛ پس بهتر است در خانه از گوشی‌های سیمی استفاده کنیم.
عوارض گوشی تلفن همراه بیش‌تر به‌صورت صدمات ناشی از حرارت ایجاد شده در اثر جذب امواج الکترومغناطیس منتشره از دستگاه در بافت‌های بدن نظیر بافت مغز بدلیل نزدیک بودن گوشی تلفن همراه هنگام مکالمه با سر انسان و بافت‌های بدن که هنگام حمل گوشی تلفن همراه نزدیک این دستگاه‌اند، بررسی می‌شود.
استفاده صحیح و کمتر از تلفن همراه
عوارض ناشی از استفاده از این دستگاه‌ها درازمدت هستند و تاکنون هیچ گزارش رسمی مبنی بر عوارض استفاده از این دستگاه‌ها و یا رد آن در جهان منتشر نشده است؛ البته نفوذ شرکت‌های تولید کننده دستگاه‌ها و همچنین اپراتورها در روند بعضی تحقیقات بی تاثیر نیست!
 دور نگه‌داشتن 2 تا 3 سانتیمتری گوشی حین مکالمه
دور كردن 2 تا 3 سانتیمتر گوشی تلفن همراه حین مکالمه و یا استفاده از بلندگو و هندز فری، دور كردن گوشی تلفن همراه از نزدیك خود در هنگام خواب زیرا این دستگاه‌ها با ایستگاه بی تی اس، پیام‌های کنترلی منتقل می‌کنند. در گوشی‌های تلفن همراه که جک هندز فری سیمی آن نزدیک آنتن گوشی است - آنتن داخلی یا آنتن خارجی - مضرات استفاده از هندزفری سیمی بیش‌تر از مضرات خود گوشی تلفن همراه است.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 16 تير 1390
موضوع : موبایل | بازدید این مطلب : 4578
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌