۱۲ توصیه طلایی نیمه دوم مرداد ماه ۱۳۹۰
● فروردین ماه
شاهد آن نیست که مویی و میانی دارد
بنده طلعت آن باش که آنی دارد
دلی پاک و زلال و بی کینه دارید و قهر و جدایی در مرام شما نیست. خیلی وقتها از همین زلال بودن ضرر می کنید، اما در نهایت برنده اصلی شمائید. مراقب کسانی که ادعای دوستی می کنند باشید و گول زبان بازی آنها را نخورید، در عوض قدر دوستان یکرنگ خود را بدانید. اگر قصد سرمایه گذاری در پروژه ای را دارید، حتماْ همه جوانب را به خوبی بسنجید. زیاد خود را درگیر وام و قرض نکنید، چون در دراز مدت به نفع شما نیست.
● اردیبهشت ماه
غلام همت آن نازنینم
که کار خیر بی روی و ریا کرد
خیلی دوست دارید در کارهای خیر شرکت داشته باشید و دلتان می خواهد کسی از آن با خبر نشود. این اخلاق پسندیده برکات زیادی را در زندگیتان سرازیر کرده است. از تحصیل و درس غافل نشوید، چون در هر سنی می توان آن را پی گرفت. به خانواده خود بیشتر توجه کنید. از شکست دیگران درس بگیرید . آن را تکرار نکنید. پرداختن به کارهای فنی برای شما سود دارد.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در سه شنبه 18 مرداد 1390
موضوع : طالع بینی | بازدید این مطلب : 5015
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌