تصویب حقوق 300 هزار تومانی برای بیكاران ایران!
مهر: رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در سخنانی از تصویب طرح بیمه بیكاری مخصوص جوانان در كمیسیون اجتماعی خبر داد و اظهار داشت: این طرح مخصوص جوانان جویای كار است و می‌‌تواند به عنوان یک مسكن عمل كند.
هادی مقدسی ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان لرستان در سخنانی در این رابطه اظهار داشت: بر اساس این طرح جوانان بیكار حقوق ماهیانه دریافت می‌كنند و تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.
رئیس كمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه بر اساس این طرح جوانان بیكار مجرد ماهانه 300 هزار تومان دریافت می‌كنند، ادامه داد: این در حالیست كه جوانان بیكار متاهل نیز 350 هزار تومان به صورت ماهانه دریافت خواهند كرد.
مقدسی با اشاره به مزایای اجرای این طرح در كشور بیان داشت: با اجرای این طرح هم آمار بیكاران واقعی در كشور معلوم می‌شود و هم به عنوان یک مسكن عمل كرده و دغدغه معیشتی جوانان را برطرف می‌كند.
وی با تاكید بر اینكه با اجرای این طرح دریافت حقوق ماهانه حداكثر تا دو سال ادامه خواهد داشت، یادآور شد: زمانی كه این افراد توانستند شاغل شوند پول داده شده طی 50 قسط پس گرفته می‌شود.
| نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 20 مرداد 1390
موضوع : اقتصادی | بازدید این مطلب : 1085
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌