مهلت انتخاب رشته كنكور ۹۰ تا چهارشنبه تمدید شد
معاون سازمان سنجش آموزش كشور از تمدید مهلت انتخاب رشته مجازین كنكور ۹۰ تا روز چهارشنبه خبر داد.
سید جلال طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینكه مهلت انتخاب رشته كنكور به مدت ۳ روز تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه تمدید شد، اظهار كرد: با توجه به هماهنگی های انجام شده داوطلبان می توانند در این مهلت برای تهیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته به باجه های پستی مراجعه كنند.
وی افزود: سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای انتخاب رشته داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهار شنبه فعال است.
طباطبایی با اشاره به انتخاب رشته بیش از ۵۰۰ هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته تا كنون، گفت: داوطلبان توجه داشته باشند كه مهلت مذكور به هیچ عنوان تمدید نمی شود، بنابراین هرچه سریعتر باید نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام كنند.
وی با تاكید بر دریافت كدرهگیری ۱۵ حرفی در صورت تایید نهایی انتخاب رشته، خاطرنشان كرد: داوطلبان باید به خطاهایی كه سیستم در زمان انتخاب رشته اعلام می كند دقت كنند و برای اطمینان از صحت انتخاب رشته دریافت كدرهگیری ۱۵ حرفی ضروری است.
معاون سازمان سنجش با اشاره به آغاز مهلت ویرایش كد رشته محل های انتخابی از فردا دوشنبه، گفت: داوطلبان می توانند تا روز سه شنبه نسبت به تغییر یا افزایش کد رشته محل های انتخابی اقدام كنند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در يکشنبه 23 مرداد 1390
موضوع : مدرسه و دانشگاه و تحصیل | بازدید این مطلب : 4183
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌