اخباري از فاز دوم هدفمندي يارانه‌ها
دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها با اشاره به انجام مطالعات اجرای فاز دوم هدفمندی گفت: تک نرخی کردن بنزین به عنوان یکی از سناریوهای مرحله دوم مطرح و در دست بررسی است.
محمدرضا فرزین در گفت‌گو با فارس که پرسید بحث‌های مطرح برای تک نرخی کردن بنزین تا چه حد صحت دارد، اظهار داشت: برای اجرای گام دوم هدفمندی یارانه‌ها سناریوهای مختلفی در دست بررسی است و یکی از سناریوهای مطرح نیز تک نرخی کردن بنزین است.
وی در عین حال تصریح کرد: هنوز چیزی در این باره قطعی نشده است.
فرزین در پاسخ به این پرسش که دومین مرحله اجرای هدفمندی یارانه‌ها و اصلاح قیمت حامل‌های انرژی کی اجرا می‌شود گفت: هنوز زمان اجرای مرحله دوم را تعیین نکرده‌ایم. قرار است مطالعات انجام شده در این رابطه برای بررسی به دبیرخانه ستاد هدفمندی یارانه‌ها ارائه شود.
بر اساس این گزارش دولت درصدد است اجرای هدفمندی یارانه‌ها را در ۳ مرحله اجرا و طی آن قیمت‌ حامل های انرژی را در کشور آزاد کند. این مراحل طبق قانون هدفمندی یارانه‌ها باید ظرف مدت ۵ سال به اجرا درآید که مرحله نخست آن از ۲۸ آذرماه سال گذشته کلید خورده است.
فراخوان کارشناسان برای اظهارنظر درباره لایحه مالیات‌های مستقیم
معاون وزیر اقتصاد همچنین با اشاره به تهیه پیش‌نویس لایحه اصلاح قانون مالیات‌‌های مستقیم از صاحب نظران دعوت کرد
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در يکشنبه 29 آبان 1390
موضوع : اقتصادی | بازدید این مطلب : 4035
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌