سامانه دریافت كد سوابق تحصیلی كنكوری ها فعال شد
رییس مركز سنجش آموزش و پرورش گفت: سامانه دریافت كدسوابق تحصیلی داوطلبان كنكور سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی از امروز سه شنبه آغاز به كار كرده و تا ۸ آذر ماه ادامه خواهد داشت.
عبدالامیر عرفی در گفت وگو با خبرنگار « آموزش و پرورش » خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت نام كنكور از ۱۶ آذر، اظهار كرد: آن دسته از داوطلبانی كه بعد از سال ۸۴ مدرك دیپلم خود را دریافت كرده اند مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و باید قبل از آغاز ثبت نام كنكور ۹۱ كد سوابق تحصیلی خود را دریافت كنند.
وی افزود: داوطلبان باید پس از مراجعه به سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی به نشانی www.dipcode.medu.ir مشخصات خود را وارد و نمرات نهایی سال سوم متوسطه خود كه همان سابقه تحصیلی آنها است، مشاهده و پس از تكمیل مشخصات سجلی نسبت به دریافت كد سوابق تحصیلی اقدام كنند.
به گفته رئیس مركز سنجش آموزش و پرورش، داوطلبان پس از مشاهده نمرات خود در صورتی كه مورد تاییدشان باشد می توانند با دریافت كد سوابق تحصیلی به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام در كنكور سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی اقدام كنند و درصورتی كه داوطلب مشمول با درج مشخصات، سوابق خود را پیدا نكرده یا سوابق تحصیلی و نمره هایش را غیرواقعی و یا صحیح ندانست، می تواند از طریق همین سایت درخواست بررسی كند و نیازی به مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش نیست.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در سه شنبه 1 آذر 1390
موضوع : مدرسه و دانشگاه و تحصیل | بازدید این مطلب : 4073
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌