بهشت آبشارها در آسیا! (+عکس)

«اروان» پارک ملی واقع شده در ایالت «کانچانابوری» در غرب تایلند است. این پارک 550 کیلومتر مربع از ناحیه ارتفاعات و دره ها را فرا گرفته است. جاذبه اصلی پارک بدون شک آبشار چند سطحی آن یکی از قدرتمند ترین و زیباترین آبشارها نه تنها در خود این کشور بلکه در کل جنوب شرق آسیا است.
«اروان» در اسطوره های هندو به فیل سفید رنگ سه سر می‌گویند. کوه های اطراف پارک این منطقه را از بادهای موسمی‌ شرقی حفظ می‌کنند ولی باعث می‌شوند میزان بارندگی فصلی منطقه کم باشد. در تابستان هوا بسیار گرم است اما بین ماه های نوامبر و فوریه خنک می‌شود. 4 غار به نام های Mi، Rua، Wang Bahdan و Phartat نیز در باغ وجود دارد.
جنگل زیبایی حدود 78 درصد باغ را پوشانده است که گونه های درختان زیادی نیز در آن وجود دارد. امکان پیدا کردن درختان همیشه سبز و بامبو نیز در پارک هست. از نظر گونه های حیوانی نیز ممکن است بتوانید فیل، میمون، خرگوش های تایلندی، سنجاب های جهنده، عقاب، پاتون ها یا کبراهای پادشاه و چشم سفید را ببینید. در این مکان حدود 80 گونه پرنده وجود دارد.

> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در يکشنبه 6 آذر 1390
موضوع : عکس های طبیعت | بازدید این مطلب : 4473
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌