یک تغییر در ثبت ‌نام کنکور 91
فارس: ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز خرید اینترنتی کارت اعتباری آزمون سراسری 91، گفت: در حال حاضر دفترچه آزمون سراسری 91 برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور وجود دارد.
به گفته وی ثبت‌نام آزمون سراسری 91 از 16 آذرماه آغاز می‌شود و تا 25 آذرماه ادامه دارد.
قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی یا اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی حداکثر تا 31 شهریورماه 91 یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم یا مدرک کاردانی را برای شرکت در این آزمون الزامی اعلام کرد.
وی با اشاره به تغییری در ثبت‌نام این آزمون نسبت به آزمون سال گذشته، خاطرنشان کرد: در بند 43 فرم تقاضانامه یک تغییر به وجود آمده است، در این بند گزینش رشته‌های تحصیلی مراکز تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیری شهید رجایی تهران به اعلام علاقمندی‌ها اضافه شده است.
خدایی گفت: دارندگان دیپلم فنی و حرفه‌ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی یا مدرک کاردانی هستند حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1391 را ندارند و در صورت شرکت در آزمون به عنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنها برخورد خواهد شد.
| نوشته شده توسط : مهیار در چهارشنبه 9 آذر 1390
موضوع : مدرسه و دانشگاه و تحصیل | بازدید این مطلب : 1028
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌