دستگیری دكتری كه تا سوم راهنمایی درس خوانده بود!
رییس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری فردی که با جعل عنوان دکتر در دانشگاه های خوزستان جویای کار بود، خبرداد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ مهدی محسنی دراین باره گفت: درپی دریافت خبری مبنی بر جعل مدارک توسط فردی و معرفی خود به عنوان دکترای حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
رییس پلیس آگاهی استان خوزستان ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی پس از انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی با همکاری ماموران کلانتری ۱۶ اهواز این فرد را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.
محسنی با اشاره به کشف اسناد جعلی ادارات مختلف از جمله بنیاد ایثارگران و... از متهم اظهارداشت: متهم دارای مدرک تحصیلی سوم راهنمایی بوده که با سواستفاده از نام فردی سرشناس و جعل مدارک شناسایی وی با معرفی خود در دانشگاه های سطح استان خوزستان جویایی کار بوده است.
به گزارش ایسنا، رییس پلیس آگاهی استان خوزستان با اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی خاطرنشان کرد: وی پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
| نوشته شده توسط : مهیار در سه شنبه 15 آذر 1390
موضوع : حوادث | بازدید این مطلب : 728
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌