سرویس بهداشتی را با چه چیزی تمیز كنیم؟
یكی از وظایف خانم‌های خانه‌ كه هیچ وقت هم پایان ندارد، نظافت است؛ همه قسمت‌های خانه باید همیشه تمیز و مرتب باشند. هیچ استثنایی هم وجود ندارد؛ آشپزخانه، اتاق‌ها، سالن، راهروها، كمدها و... این شده است وظیفه‌ای بی‌پایان.
سرویس‌های بهداشتی هم یكی از قسمت‌هایی است كه به نظافت احتیاج دارد و البته تمیز كردن آن معمولاً از بقیه قسمت‌ها مهم‌تر است. چون این قسمت از خانه همیشه باید تمیز و به دور از هرگونه آلودگی باشد و هرگونه غفلت در این مساله، می‌تواند سبب بروز مشكلاتی برای اعضای خانواده شود.
همه باید كمك كنند
یكی از مشكلات در تمیز كردن سرویس‌ها، این است كه معمولا كسی علاقه‌ای به نظافت این بخش خانه ندارد؛ ولی در هر صورت این مورد هم كاری است كه باید انجام شود.
البته در بعضی‌خانه‌ها هم افرادی زحمت این كار را به جان می‌خرند و هر روز به نظافت این بخش از خانه مشغول هستند ولی در نهایت نتیجه دلخواه را نمی‌گیرند، یعنی هیچ وقت سرویس‌های بهداشتی تمیز و پاك ندارند.
در مقابل، خانواده‌هایی هستند كه هر ساعت و هر دقیقه سرویس‌ها را نمی‌شویند، اما با همكاری همه اعضای خانواده سرویس‌ها همیشه تمیز و پاكیزه است.
در حقیقت این قانونی كلی برای تمیز نگه داشتن سرویس‌هاست كه خوب است شما هم در خانه آن را به كار ببرید و به تمام اعضای خانواده یاد بدهید در تمیز نگه داشتن این قسمت از خانه همه سهیم باشند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در چهارشنبه 16 آذر 1390
موضوع : خانه داری | بازدید این مطلب : 4063
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌