کاربرد شوم دختران عراقی برای منافقین
دبير کانون هابيليان گفت: هراشخاص يا عده اي كه به دشمني عليه ملت ايران برخاسته به خواري و خفت افتاده و امروز شاهد خفت وخواري گروهك تروريستي منافقين در عرصه بين الملل هستيم و اينكه اين گروهك دائما در تلاش اند تا يک گوشه دنيا خود را جاي دهد که در نهايت چيزي جز اضمحلال، خواري و خفت را نمايش نمي دهد.
محمد جواد هاشمي نژاد تصريح كرد: کشورهاي غربي با وجود اينکه استفاده هاي زيادي از اين سازمان مي برند و گروهك منافقين ابزار دست غرب شده اند اما همواره برچسب تروريست بودن بر پيشاني اين سازمان وجود دارد.
هاشمي نژاد در ادامه اظهار داشت: کشورهاي غربي که سالها از اين گروهک حمايت کرده اند امروز بايد اين سازمان را به روي کول خود بکشند و با پاسکاري به يکديگر بتوانند دردسر سازمان منافقين را رفع کنند.
دبير کانون هابيليان در ادامه درباره تنفر دولت و ملت عراق گفت: در عراق وضعيت سازمان منافقين کاملا روشن است و اين سازمان به شدت مورد نفرت دولت و ملت عراق است چون ۲۵ هزار نفر از مردم عراق به دست اين تروريست ها کشته شده اند و مشخص بود که در اولين فرصتي که دولت عراق حاکميت را در دست بگيرد ديگر جايي براي منافقين در خاك عراق باقي نخواهد ماند.
وي اظهار داشت: با به روي کار آمدن دولت قانوني در عراق دولت اولتيماتوم اش را براي خروج تا پايان سال به منافقين اعلام کرد و در عين حال فشارهاي سنگيني از طرف آمريکا و سازمان هاي بين المللي به عراق وارد آمد اما دولت عراق بر روي موضع خود مستحکم باقي ماند.
هاشمي نژاد خاطرنشان کرد:‌تعداد زيادي از اعضاي گروهک منافقين داراي پاسپورتهاي اروپايي هستند و چون چندين و چند سال از حضور اين افراد در پادگان اشرف گذشته به نوعي مدارکشان از بين رفته و اروپايي ها بايد اين مدارک را دوباره احيا کنند و به کشورهاي خودشان بازگردانند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در دوشنبه 5 دی 1390
موضوع : حوادث | بازدید این مطلب : 3789
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌