فیس بوک ، گوگل پلاس را شکست داد!
امسال گوگل یک شبکه اجتماعی راه اندازی کرد و کلیه خدمات و امکانات مختلف خود را بطور همزمان روی این شبکه اجتماعی که گوگل پلاس نامیده شد ، متمرکز کرد . بخش پلت فرم و وبلاگ نویسی گوگل پلاس ، بخش شبکه اجتماعی گوگل پلاس و بخش کلید شناسایی گوگل پلاس ابزار جدیدی بودند که در سال جاری بسیاری از رسانه های خبری درباره آنها صحبت می کردند.
اما این شبکه اجتماعی که در ابتدا با استقبال بسیار زیادی روبرو شد و در هفته های اول دهها میلیون نفر ، عضو آن شدند خیلی زود شکست خورد زیرا کاربران اینترنتی بعد از اینکه عضو این شبکه می شدند ، تلاش می کردند بفهمند که گوگل پلاس برای چه کاری مناسب است و چرا باید بجای استفاده از فیس بوک از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.
شرکتهای بازاریابی اینترنتی خیلی زود متوجه شدند تعداد بازدید وب سایت فیس بوک ۱۰۰۰ برابر بیشتر از وب سایتهای دیگر مانند گوگل پلاس است .
تحلیلگران ترافیکهای اینترنتی فهمیدند که اعضای گوگل پلاس فقط به مردان جوان آمریکایی محدود می شود.
و به نظر می رسد تعداد بازدیدهای گوگل پلاس که در ماه سپتامبر به نقطه اوج خود رسیده بود با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال رو به کاهش است.
بنا به تحقیقات انجام شده ، تعداد کاربران فعال گوگل پلاس بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون نفر هستند در حالیکه تعداد اعضای فعال وب سایت تویتر بیش از ۱۰۰ میلیون نفر است و فیس بوک رکورد جدید ۸۰۰ میلیون نفر را به ثبت رسانده است.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در دوشنبه 5 دی 1390
موضوع : فناوری اطلاعات | بازدید این مطلب : 3960
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌