کتهای بادی را چگونه بشویید ؟
برای شستشو و احیاء این دست از كتها كه قبلاً خیلی خوش نما بوده اند مراحل ذیل را دنبال نمایید :
1.از ماشینهای لباسشویی اتوماتیک استفاده کنید. ماشینهایی كه لباس را از بالا در داخل ماشین می اندازید خیلی برای این گونه لباسها مناسب نیستند. آب را گرم کنید تا لباس در لباسشویی آرام و آهسته بچرخد . از شوینده های غیر معدنی كه برای زودودن چربی مورد استفاده قرار می گیرند استفاده كنید .
نکته : ابتدا هر گونه پرز موجود بر روی لباس را پاك كرده سپس آن را در ماشین بیاندازید . در صورتی كه نمی توانید این كار را انجام دهید كت تان را به خشكویی بدهید .
2. شستشوی كت را در دو مرحله انجام دهید . مرحله دوم فقط با آب خالی كت را آبكشی نمایید تا هر گونه اثرات بر جامانده از شوینده ها را بزدایید .
3. به هنگام خشك كردن چند عدد توپ تنیس را در محفظه خشك كن بیاندازید و درجه دور خشك كن را بر روی درجه كم (Low ) تنظیم نمایید . این توپها مانع از جمع شدن كرك و پرز كت می گردد . كت را كامل خشك كنید در غیر این صورت كت كپك می زند و بوی نامطبوعی خواهد گرفت .
نکته : دقت داشته باشید كه كار خشك كردن كت امكان دارد چند ساعت بطول انجامد .
| نوشته شده توسط : مهیار در دوشنبه 5 دی 1390
موضوع : خانه داری | بازدید این مطلب : 662
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌