آشوب و درگیری در مقابل فروشگاههای Nike !
در جریان حراج سالانه كفش برند " نایك " در فروشگاه های ایالات مختلف آمریكا آشوب و درگیری ایجاد شد.
در حراج مدلی خاص از كفش های معروف ورزشی نایك در روز شنبه در سراسر آمریكا درگیریهای رخ داد كه طی آن دهها نفر زخمی و یا بازداشت شدند.
در برخی از مناطق آمریكا از جمله سیاتل پلیس مجبور به استفاده از گاز فلفل شد و در برخی دیگر از مناطق پلیس از اشك آور برای متفرق كردن جمعیت درگیر استفاده كرد.
در شرق سانفرانسیسكو پلیس به دلیل دستگیری یك جوان 24 ساله مسلح در میان صدها شهروند صف بسته در مقابل فروشگاه نایك در منطقه ریچموند ، حراج را لغو كرد و بیش از 1500 نفر كه در مقابل فروشگاه صف ایستاده بودند دست خالی به خانه هایشان بازگشتند.
در آتلانتا نیز بنا به گزارش رسانه های آمریكایی پلیس 4 تن را در جریان درگیریهای مقابل فروشگاه حراج كننده دستگیر كرده است . در این شهر پلیس به مقابله با صدها نفری پرداخت كه پیش از باز شدن فروشگاه در اثر ازدحام با شكستن در وارد فروشگاه شده و به غارت پرداختند.
خریداران از ساعت ها قبل در مقابل فروشگاه های عرضه كننده صف كشیده بودند و همین مساله در بسیاری از موارد به درگیری و ایجاد آشوب انجامید .
حراج مدل معروف " ایر جردن " نایك به دلیل اختلاف قیمت آن با بازار مورد استقبال هزاران نفر از كلكسیون داران كفش و نیز جوانان قرار گرفت . همچنین این كفش سیاه و سفید ورزشی به دلیل استفاده از نام " مایكل جردن " ستاره محبوب تیم بسكتبال " شیكاگو بولز " در دهه 1990 مورد استقبال علاقه مندان قرار دارد.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در سه شنبه 6 دی 1390
موضوع : حوادث | بازدید این مطلب : 3960
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌