رونالدو و همسرش تعطیلات پرخرجی را در مالدیو سپری می کنند
ستاره پرتغالی رئال مادرید که سال گذشته برای تعطیلات به مالدیو رفته بود، به دلیل اینکه بدون حضور خبرنگارها و پاپاراتزی ها توانسته بود تعطیلات خوبی را پشت سر بگذارد، بسیار راضی بود و امسال نیز به این کشور کوچک آسیایی رفت.
رونالدو و خانواده اش این بار هم تعطیلات پرخرجی را سپری می کنند، تعطیلاتی که تنها میلیونرها از پس پرداخت هزینه های آن برخواهند آمد. هزینه هرشب اقامت در هتلی که آنها کرایه کرده اند، 19 هزار یورو است که تنها 35 دقیقه با فرودگاه ماله، پایتخت مالدیو فاصله دارد.
این هتل مجلل دارای ساحل اختصاصی است که رونالدو و خانواده اش می توانند بدون اینکه نگران مزاحمت دیگران باشند، در آن به تفریح بپردازند. علاوه بر این دیگر امکانات این هتل شامل استخر اختصاصی، جکوزی، دو رستوران و شش زمین تنیس است.
رونالدو تا فردا در مالدیو خواهند ماند و سپس راهی دبی خواهند شد تا او در یک کنفرانس ورزشی بین المللی که در این شهر برگزار می شود، حضور پیدا کند.
پس از آن رونالدو و نامزدش راهی مدیرا، محل زندگی رونالدو خواهند شد تا دو روز آخر تعطیلات را در آنجا سپری کنند.
تمرینات رئال از روز 29 دسامبر آغاز خواهد شد و شاگردان مورینیو در اولین گام در سال جدید باید در کوپا دل ری مقابل مالاگا قرار بگیرند.
| نوشته شده توسط : مهیار در چهارشنبه 7 دی 1390
موضوع : اجتماعی | بازدید این مطلب : 906
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌