عاشیه قذافی به دنبال پناهندگی سیاسی در اسراییل +عکس
برخی رسانه ها از تمایل عایشه قذافی برای پناهندگی سیاسی به رژیم صهیونیستی و اقامت در اراضی اشغالی خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از رسانه های عربی و عبری، عایشه قذافی، دختر معمر قذافی، رهبر سابق لیبی تمایل خود را برای پناهندگی به رژیم صهیونیستی اعلام كرده است.
سایت خبری "واللا" نیزاعلام كرد كه به اطلاعاتی از سوی سرویس های امنیتی دست یافته كه این خبر را تایید می كند.
این سایت در ادامه گزارش داد: عایشه قذافی توانست بعد از سقوط نظام پدرش به همراه تعدادی از اعضای خانواده اش از لیبی بگریزد و وارد الجزایر شود.
سایت خبری "واللا" هم چنین گزارش داد: عایشه قذافی به تعدادی از دوستان خود در اروپا اعلام كرده است كه تنها در اسراییل احساس امنیت می كند.
عایشه قذافی هم چنین تاكید كرده است كه امیدوار است مسئولان رژیم صهیونیستی اجازه اقامت در اراضی اشغالی را به وی بدهند.
یك منبع نیز عنوان داشت: تعدادی از شهروندان یهودی اعلام كرده بودند كه نیاكان عایشه قذافی یهودی بوده و بعدا اسلام آورده اند، چنانچه این اطلاعات درست باشد، براساس قوانین رژیم صهیونیستی به عایشه قذافی اجازه مهاجرت به اراضی اشغالی داده خواهد شد و وی می تواند به راحتی تابعیت اسراییلی دریافت كند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 8 دی 1390
موضوع : اجتماعی | بازدید این مطلب : 4094
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌