جیمز باند از تونی بلر متنفر است!
بازیگر شخصیت جیمز باند، فقط از کاردیشانها متنفر نیست ،دانیل کریگ از سیاستمداران انگلیسی هم متنفر است !
این ستاره سینمای جهان در مصاحبه جدید خود با مجله مردان ، از اینکه سیاستمداران و دولتمردان مرتبا" به هنرمندان و افراد مشهور پیشنهاد همکاری می دهند انتقاد کرد و گفت سعی می کند ازسیاستمداران و کسانی که کشور را اداره می کنند دوری کند .
او درباره نخست وزیر سابق انگلستان گفت:"تونی بلر بیشتر از سایرین اینکار را انجام می داد . او مرتبا" برای صرف چای به دیدار هنرمندان می رفت." کریگ در صحبتهای خود به یک کتاب مشهورکه در آن یک بازیگر به امید بردن جوایز ارزشمند با حزب نازی همکاری می کند، اشاره کرد و گفت:"اینکار او شبیه شخصیت کتاب "مفیستو" است ."
"سیاستمداران در همه جا هستند و به محض اینکه یک نفر مشهور و محبوب می شود خود را دریک حزب سیاسی می بیند."
"این افراد به همین شکل و با همین رویه سیاستمدار می شوند حتی دولتمردان و سیاستمداران خوب هم همین رویه را در پیش می گیرند. ما بازیگریم ، ما هنرمندیم و همه با هم روابط خیلی خوبی داریم اما آنها دائما" در اطراف ما می گردند و از ما می خواهند آنها را پشتیبانی کنیم."
در عین حال ، از نظر دانیل کریگ ، جورج کلونی سیاستمدار بسیار خوبی است.
او می گوید:"جورج در فعالیتهای سیاسی شرکت می کند و از آن دسته افرادی است که خیلی خوب صحبت می کند . من چنین استعدادی ندارم."
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 8 دی 1390
موضوع : هنرمندان | بازدید این مطلب : 3839
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌