اخبار كوتاه از تلویزیون
مجموعه داستانی "آپارتمان نشین ها" در ۵۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای به تهیه کنندگی محمد جعفری و کارگردانی قدیر باقری آماده پخش شد.
محمد جعفری، تهیه کننده سریال با بیان اینکه این سریال در قالب طنز اجتماعی ساخته می شود، گفت: در این سریال بسیاری از مشکلات آپارتمان نشین ها مورد بررسی قرار می گیرد.
وی اظهار داشت: این اولین سریالی است که در استان گیلان با موضوع آپارتمان نشینی ساخته می شود که داستان آن پنج خانواده را روایت می کند.
این تهیه کننده با اشاره به اینکه پیش تولید این مجموعه از مهر ماه سال گذشته آغاز و تا بهمن ماه ادامه داشت، تصریح کرد: از ابتدای بهمن ماه سال گذشته تا شهریور ماه سال جاری تصویربرداری این سریال طول کشید.
جعفری افزود: پس از پایان تصویربرداری مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی به مدت سه ماه به طول انجامید و در حال حاضر این مجموعه آماده پخش است.
وی عنوان کرد: بازی های رئال از سوی هنرمندان و ایجاد موقعیت های طنز و با استفاده از تکنیک های خاص از ویژگی های منحصر به فرد این سریال به شمار می آید.
این تهیه کننده ادامه داد: در این سریال ۴۰ بازیگر اصلی، ۵۰ بازیگر مهمان و ۸۰ هنرور بومی ایفای نقش دارند.
جعفری استفاده از مناظر بکر و زیبای استان گیلان را از دیگر ویژگی های این سریال بر شمرد و گفت: این سریال در ۱۵ لوکیشن داخلی و خارجی در سطح استان تصویربرداری شد.
در این سریال محمد علی شاه نجفی، رضا عباسی، مسعود پورخالقی، اسماعیل حاجتی، مهری مخبری، مرضیه بردبار، مانا پاک سرشت، غزل نعیمی، زینب شعبانی، سارا باقری و... به ایفای نقش پرداخته اند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 8 دی 1390
موضوع : فرهنگی و هنري | بازدید این مطلب : 3708
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌