آغاز اردوی تیم ملی از ۲۸ بهمن
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از تشکیل اردوی تیم ملی برای دیدار با قطر از ۲۸ بهمن و احتمال برگزاری یک دیدار تدارکاتی در تهران یا دوبی در یکی از تاریخ های دوم یا سوم اسفند ماه خبر داد.
به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش که هم اکنون در دوبی به سر می برد، برنامه های آتی تیم ملی را تشریح کرد و بار دیگر بر اهمیت ویژه سه دیدار سرنوشت ساز در خردادماه تاکید كرد.
كی روش در ابتدا با تاکید بر اینکه حداکثر ۱۸ یا ۱۹ دی به ایران بازخواهد گشت، اظهار كرد: ما در مراحل قبلی اردوهایی داشتیم که به ما کمک کرد تا به موقعیتی دست پیدا کنیم که دیدار با قطر به یک دیدار تشریفاتی تبدیل شود. البته هدف اصلی من هم همین بود که خوشبختانه انجام شد. همچنین با هماهنگی و توافقی که از قبل با سازمان لیگ داشتیم قرار بر این بود که شروع اردو برای دیدار با قطر هیچ گونه تداخلی با مسابقات لیگ نداشته باشد و در برگزاری آن خللی وارد نشود که این به نفع همکاران ما در باشگاه ها هم هست. دلیل این کار، پایبندی و احترام به توافقی بوده که با سازمان لیگ داشته ایم و اینکه دیدارهای لیگ به طور منظم انجام شود تا زمانی که ما دیدارهای حساس تری را پیش رو داریم، فرصت بیشتری برای برگزاری اردوهای تیم ملی داشته باشیم.
کی روش درباره اردوی آینده تیم ملی ایران گفت: طبق هماهنگی با سازمان لیگ که در همین روزهای اخیر انجام شد، اردوی بعدی تیم ملی از ۲۸ بهمن آغاز خواهد شد و تا روز دیدار با قطر (۱۰ اسفند) ادامه خواهد داشت. البته من از فدراسیون درخواست برنامه ریزی برای یک دیدار تدارکاتی در تاریخ دوم یا سوم اسفند ماه را داده ام.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 9 دی 1390
موضوع : ورزشی | بازدید این مطلب : 3819
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌