سرمربی داماش تا روز شنبه معرفی می شود
مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با تاکید بر اینکه سرمربی آتی تیم فوتبال این باشگاه قطعا ایرانی خواهند بود، گفت: تا روز شنبه سرمربی جدید تیم داماش و جانشین ابراهیم قاسمپور مشخص و معرفی خواهد شد.
امیر عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: با کمک بچه های رشت یک کمیته فنی تشکیل داده ایم که این کمیته نظرات خود را در خصوص انتخاب سرمربی داماش به من می دهد و تا روز شنبه گزینه سرمربیگری تیم داماش را مشخص و معرفی خواهیم کرد.
وی با تاکید براینکه سرمربی آتی تیم فوتبال داماش گیلان قطعا ایرانی خواهد بود، افزود: احتمال بازگشت دوباره ابراهیم قاسمپور به تیم داماش بسیار اندک است و فردی دیگر هدایت تیم را برعهده خواهد گرفت.
مدیرعامل باشگاه داماش درخصوص وضعیت مهدی مهدوی کیا در این تیم گفت: در این خصوص بهتر است از خود آقا مهدی سئوال کنید، چرا که ما تصمیم گیری را به ایشان واگذار کرده ایم
عابدینی در پاسخ به این پرسش که "با توجه به شرایط موجود تیم داماش در نیم فصل دوم چه خواهد کرد؟"، اظهار داشت: همان کاری که نیم فصل اول انجام دادیم! در نیم فصل اول پول داشتیم، زمان داشتیم و... اما امروز نه پول داریم و نه چیز دیگر!
وی با اشاره به گفتگویی که با ابراهیم قاسمپور پیش از جدایی اش از تیم داماش گیلان داشته است، گفت: به قاسمپور گفتم بمان تا یک ماه دیگر اگر وضعیت مالی باشگاه بهتر از امروز نشد، باهم می رویم اما ظاهرا تصمیم ایشان برای جدایی جدی بود.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 9 دی 1390
موضوع : ورزشی | بازدید این مطلب : 3766
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌