قلعه نویی: هنوز از كار ابراهیم زاده متعجبم
سرمربی تراكتورسازی گفت: هوادارنی كه قلبشان برای تیم می تپد به ما انرژی مضاعف بدهند.
به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی در گفت وگو با سایت باشگاه تراكتورسازی در مورد آخرین وضعیت تیم و شرایط اردوی تركیه سخن گفته است.
از شرایط اردو برایمان بگویید و این اردو تا چه حد توانست برنامه هایی را كه مدنظر داشتید برآورده سازد؟
این اردو، اردوی بسیار خوبی است و فكر می كنم یكی از جاهای قشنگی است كه در دوران فوتبالی ام رفته ام، البته پارسال هم تجربه اینجا را داشتم. همه چیز اینجا خوب است، هوا، زمین و تغذیه. شكر خدا ما نهایت بهره را از این اردو بردیم و تنها مشكلی كه برای ما بود مصدومیت دو بازیكن، خصوصا مهدی كیانی است، هر چند كه به بچه ها گوشزد كرده بودم مواظب هم باشند، متاسفانه مسعود ابراهیم زاده آن تكل بی مورد را زد و هنوز برای من جای تعجب است، در مورد فرزاد آشوبی چیز خاصی نیست، او می تواند بعد از سه یا چهار روز استراحت به بازی برگردد ولی فكر كنم مهدی كیانی بیست روز نیاز به استراحت دارد. بچه ها با انگیزه بالایی تمرین می كنند، خوشبختانه حدادی فر، حاتمی و اعتمادی به ما اضافه شدند كه توانسته انگیزه و رقابت را در تیم، بالا ببرد.
بازیكنان از لحاظ آمادگی در چه حد هستند؟
برنامه ما اینجا فقط نگهداری بدنها بود یعنی ما باید بدنها را در شرایط مسابقه نگه داریم و با توجه به اینكه فاصله تا شروع مسابقات كم است نمی توانستیم به بدنها فشار بیاوریم و مسابقه با تیم آنتالیا اسپورو پیروزی پر گل نشان داد كه بچه ها هم از لحاظ روحی روانی و هم از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی قرار دارند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 9 دی 1390
موضوع : ورزشی | بازدید این مطلب : 3962
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌