چگونه محمد مطیع پس از سال ها به تئاتر دعوت شد؟
آرش عباسی كه این روزها نمایش «آفتاب از میلان طلوع می كند» را اجرا می كند با ابراز خرسندی از بازی محمد مطیع در این نمایش، گفت: بازی آقای مطیع در نمایشم برای من مثل یك آرزو بود.
این نمایشنامه نویس و كارگردان تئاتر با بیان این مطلب به خبرنگار بخش تئاتر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: در نمایش صحنه ای وجود دارد كه خانواده داستان ما سریال «سلطان وشبان» را تماشا می كنند و اتفاقا درباره وزیر اعظم صحبت می كنند ؛ وقتی این صحنه را می نوشتم با خودم فكر می كردم چه خوب می شد اگر آقای مطیع در این نمایش بازی می كرد اما به این فكر مانند یك آرزو نگاه می كردم.
عباسی یادآور شد: از دوره كودكی آقای مطیع را دوست داشتم اما آن قدر برایم دور از دسترس بود كه تصور می كردم نباید به او فكر كنم و جالب اینجا بود به خیلی از بازیگران فكر كردم كه نقش او را بازی كنند اما به نتیجه نمی رسیدم.
این هنرمند جوان تئاتر اضافه كرد: با همراهی رزیتا غفاری ـ دیگر بازیگر نمایش ـ با آقای مطیع تماس گرفتیم و ایشان یك روزه متنی را كه برایشان ایمیل كرده بودیم خواندند و نقش را پذیرفتند و تازه آن زمان بود كه دچار اضطراب بسیاری شدم كه چگونه با این بزرگ مرد همكاری كنم.
آرش عباسی با ابراز خرسندی از بازی محمد مطیع در این نمایش افزود: ایشان در این مدت به خوبی همراه گروه بود و بسیار از او آموختم با دقت نظری كه دارند حتی از كوچكترین مسایل هم نمی گذرند. با اینكه جزو هنرمندان یكی دو نسل قبل هستند اما نظراتشان كاملا به روز است و حتی تحلیل هایی از متن داشتند كه برای خود من بسیار جذاب بود.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 9 دی 1390
موضوع : فرهنگی و هنري | بازدید این مطلب : 3855
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌