خبری که فوتبال ایتالیا را تکان خواهد داد
جان لوئیجی بوفون، فابیو کاناوارو و جنارو گتوزو، سه ستاره فوتبال ایتالیا که همراه با این تیم در سال ۲۰۰۶ قهرمان جهان شدند احتمالا در رسوایی کالچوپولی دخالت داشته‌اند.
به گزارش رسانه‌های ایتالیایی نام این سه در صحبتهای ضبط شده یکی از مته‌مان اصلی این پرونده اعلام شده و البته هنوز هیچ مدرکی در مورد این ادعا وجود ندارد.
این مکالمات ضبط شده، مربوط به مکالمات نیکلا سانتونی، فوتبالیست سابق و مربی بدنساز راونا در یکی از تیمهای پایه‌ای است. در این مکالمه ضبط شده، سانتونی اعلام کرده که تمام دنیای فوتبال درگیر حقه شده‌اند و بعد از آن به این نکته اشاره کرد که بازیکنی مانند بوفون ماهانه از این راه ۱۰۰ هزار تا ۲۰۰ هزار یورو درآمد دارد.
همچنین سانتونی در این مکالمات ضبط شده به این نکته اشاره می‌کند که چه بوفون و چه کاناوارو و گتوزو بیمار شرط بندی هستند.
علی رغم اظهارات سانتونی، هنوز هیچ مدرکی علیه این ملی پوشان ایتالیایی به دست نیامده است.
علاوه بر شنود مکالمات تلفنی سانتونی، کارلو گراواسونی، بازیکن پیاچنزا، احتمال تبانی در سه دیدار از رقابت‌های فصل قبل سری آ راا مطرح کرده است..
او ادعا کرد دیدار تیم‌های پالرمو- باری، جنوا- لاتزیو و لچه- لاتزیو توجه شرط بندان را جلب کرده و آن‌ها تلاش کردند با خریدن بازیکنان این تیم‌ها، نتایج آن‌ها را رقم بزنند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 9 دی 1390
موضوع : ورزشی | بازدید این مطلب : 3864
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌