حکایت تلخ مهدوی کیا و پرسپولیس
مهدوی کیا اینبار هم به پرسپولیس بازنمی گردد! او به داماش هم برنمی گردد. پس مهدوی کیا به کجا بازمی گردد؟
عصرایران ورزشی، اردلان مجد- عجب روزگار بدی شده. تلخ و گس. اندوهبار و ظالم. زشت و بی عاطفه. فوتبال ایران هم از این قاعده مستثنا نیست. پرسپولیس هم اسیر این نامروتی ها شده است. افسوس. حسرت. عصبانیت. سوال. آری سوال!
سوال: چرا مهدوی کیا نمی تواند در تیم محبوبش بازی کند؟
سوال: چه کسی نمی خواهد کیا به خانه اش بازگردد؟
سوال: چه کسی از اینکه مهدوی کیا به پرسپولیس نپیوندد سود می کند؟
پیشینه
استیلی در ابتدای فصل با حماقتی تاریخی ستاره پرسپولیسی ها را نخواست. با بدسلیقگی علیرضا محمد و حمید علی عسگر را به موشک هامبورگ ترجیح داد. البته سرش هم به سنگ خورد و با عاقبتی گل سنبلی با نیمکت پرسپولیس وداع کرد و رفت.
با رفتن استیلی از پرسپولیس ذهن ها همه با سرعت نور به آن سمت رفت که حتماً مهدوی کیا به پرسپولیس برمی گردد و نیم فصل دوم را در این تیم می گذراند. فوتبالش را در این تیم به پایان می رساند.
شوک! مصاحبه مهدوی کیا مبنی بر خداحافظی اش از فوتبال همه را در بهتی سنگی فرو برد. بهتی سرد و فلفلی! اما با آمدن دنیزلی، مهدوی کیا هم نظرش را تغییر داد و اعلام کرد که تصمیم دارد که نیم فصل دوم را در پرسپولیس بگذراند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 9 دی 1390
موضوع : ورزشی | بازدید این مطلب : 3983
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌