15 فیلمی كه سال 2012 منتظر دیدن‌شان هستیم!
هرسال در اواخر ماه دسامبر و با نزدیك شدن سال نوی میلادی، وب‌سایت‌ها و منتقدان فهرستی از فیلم‌هایی كه در سال جدید باید دیده شوند را ارائه می‌دهند. در حالی كه سال 2011 برای خیلی از سینماروها سال راضی‌كننده‌ای نبود،‌ اما به‌نظر می‌رسد كه فیلم‌های سال، حداقل در مورد گیشه، فیلم‌های امیدواركننده‌ای باشند. سال 2012 فیلم‌های پرهزینه‌ای داریم كه احتمالا گیشه سینماها را فتح خواهد كرد: از «هابیت» كمپانی كلمبیا گرفته تا «اسپایدرمن» شگفت‌انگیز. غالبا بیشتر فیلم‌های فهرست‌های مختلف با هم مشتركند اما این فهرست فقط شامل فیلم‌هایی است كه از همین حالا تریلر آنها بیرون آمده و نوید یك فیلم خوب را به مخاطب می‌دهند:
هابیت: سفر غیرمنتظره
بیلبو بگینز، هابیت، سفری را به همراه گروهی از دورف‌ها به سرزمین ناشناخته آغاز می‌كنند تا گنجینه‌شان را از اسموگ اژدها پس بگیرند.
شوالیه تاریكی برمی‌خیزد
هشت سال بعد از اتفاقاتی كه برای شوالیه تاریكی در فیلم قبلی افتاد،‌ حالا رئیس گروه تروریستی به شهر گوتهام رسیده. نیروی پلیس و مردم شهر را تحت فشار می‌گذارد و كارهای او باعث می‌شود تا قهرمان قدیمی، بتمن دوباره خودش را آشكار كند.
انتقامجویان
آژانس شیلد تیمی تشكیل می‌دهد و گروهی از انسان‌ها با قدرت‌های فوق طبیعی را گرد هم می‌آورد تا كره زمین را از حمله مهاجمان بیگانه نجات دهند و مانع از نابودی و نیستی آن شوند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در يکشنبه 11 دی 1390
موضوع : فرهنگی و هنري | بازدید این مطلب : 3740
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌