زلزله تکان دهنده در فوتبال ایران
در حالی که موضوع دلالی به سوژه این روزهای فوتبال ایران مبدل شده است و اعضای فدراسیون فوتبال نیز درگیر این پرونده هستند، موضوعی مخفی مانده است که اگر رسانه ای شود، فوتبال ایران با زلزله شدیدی روبرو خواهد شد.
مدتی قبل پرونده ای از فساد اخلاقی در یکی از تیم های پرطرفدار شهرستانی در فدراسیون فوتبال گشوده شد اما این پرونده هرگز رسانه ای نشد تا به جای آن موضوع دلالی مطرح شود.
مسئولان ستاد منشور اخلاقی در حالی که در جریان برخی اتفاقات تلخ و غیر اخلاقی سال قبل یک تیم شهرستانی حاضر در لیگ برتر قراردارند و حتی برخی افراد به عنوان شاهد بر این مسائل صحه گذاشته اند، اما سکوت اختیار کرده اند و تنها کار آنها درباره این پرونده ممانعت از حضور یکی مسببین این ماجرا در لیگ برتر بوده است؛ فردی که البته در لیگ دسته اول حضور فعالی دارد!
گفتنی است این پرونده می تواند همان چیزی باشد که علی کریمی از عزیزمحمدی می دانست. علی کریمی گفته بود امیدوارم روزی نرسد آنچه از شما میدانم بگویم. اگر شده فوتبال را بگذارم دست شما را رو می کنم.
امیر قلعه نویی هم چندی پیش درباره ناپاکی های فوتبال ایران حرف های تکان دهنده ای را زده بود.
| نوشته شده توسط : مهیار در پنجشنبه 15 دی 1390
موضوع : ورزشی | بازدید این مطلب : 695
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌