بازیگر تا ثریا: نقش مراد را خیلی دوست دارم!
بازیگر نقش مراد در سریال «تا ثریا» گفت: ایفای نقش «مراد» برایم خیلی دوست‌داشتنی است و باید بگویم واقعا با این نقش زندگی كردم.
 میرطاهر مظلومی به ایسنا گفت: ایفای نقش «مراد» با این شكل و شمایل و باور آن، در تعامل و گپ و گفت‌هایی كه با كارگردان، تهیه‌كننده و نویسنده سریال «تا ثریا» داشتیم به وجود آمد كه در نهایت به این نتیجه رسیدیم كه اگر این شخصیت دارای چنین خصوصیاتی باشد تاثیرگذاری بهتری خواهد داشت؛ ضمن این‌كه قصه این سریال كاملا تراژدی است و وجود چنین شخصیتی كمی قصه را تلطیف می‌كرد.
وی افزود: من به عنوان یك بازیگر، متكدیان را می‌شناسم كه خود این موضوع توانست كمك زیادی به ایفای نقشم كند؛ چرا كه هر چه نسبت به ایفای یك نقش تجربه بیشتری داشته باشیم قطعا می‌توانیم به بهترین شكل ممكن آن را ایفا كنیم.
مظلومی درباره استفاده از بداهه در سریال هم گفت: تكیه‌كلام «بنزین می‌ریزم خودمو آتیش می‌زنم» و «بی‌شعور و بی‌تمدن» از جمله دیالوگ‌هایی بود كه به صورت ناخودآگاه و بداهه شكل گرفت؛ البته من تكیه‌‌كلام‌های بداهه را هم از قبل با كارگردان چك می‌كنم و با موافقت وی آنها را می‌گویم.
مظلومی خاطرنشان كرد: به هر حال هر بازیگر دارای یكسری خلاقیت‌های درونی است و می‌تواند خیلی از تكیه‌كلام‌ها را از خودش بگوید ولی در نهایت این كارگردان است كه باید اجازه استفاده از  آن را بدهد.
وی افزود: همكاری با گروه سریال «تا ثریا» در كل خیلی خوب بود؛
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در سه شنبه 20 دی 1390
موضوع : نقد و مصاحبه و بيوگرافي | بازدید این مطلب : 3841
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌