گلشيفته فراهاني: دو سال است از همسرم جدا شده ام !
گفتگوي اين بازيگر زن مشهور با امير اصلاني خبرنگار اشپيگل يک محور ديگر هم دارد و ان ترسيم چهره اي مخوف از وزارت اطلاعات است . خانم فراهاني در بخشي از اين مصاحبه ادعا مي کند که يک مقام وزارت اطلاعات به او صراحتا گفته اهميتي ندارد که هنرمندي! مثل او در ايران بماند و به اتهام زده اند که مادرش بهايي است !
گلشيفته فراهاني بازيگر مشهور سينماي ايران که اکنون به شهرتش را مديون بازي در دو فيلم ضد ايراني است - نه بازي خوب در فيلمهاي سينمايي - در گفتگو با هفته نامه آلماني اشپيگل گفته است که دو سال است که از همسرش جدا شده است.
به گزارش البرزنيوز اين بازيگر زن ، خودش فکر مي کند به دليل هنرمندي به بازي در فيلم هاي خارجي دعوت شده است حال آنکه او را اکنون جريان معاند بالاي دست گرفته که اين، نماد زن ايراني است ! همان که نيمه عريان کنار مرد غربي دراز مي کشد در تختخواب و از او بوسه مي گيرد تا صحنه در بيايد !
گفتگوي اين بازيگر زن مشهور با امير اصلاني خبرنگار اشپيگل يک محور ديگر هم دارد و آن ترسيم چهره اي مخوف از وزارت اطلاعات است . خانم فراهاني در بخشي از اين مصاحبه ادعا مي کند که يک مقام وزارت اطلاعات به او صراحتا گفته اهميتي ندارد که هنرمندي! مثل او در ايران بماند و به اتهام زده اند که مادرش بهايي است !
به گزارش البرزنيوز ،‌فراهاني به هفته نامه آلماني مي گويد اصلا سياسي نيست و والدين و خواهرش براي ديدن او دائم در خط تهران - پاريس در رفت و آمد هستند ، و دليل اينکه کسي انها را اذيت نمي کند اين است که او فقط به هنر مشغول است ، اما در همين گفتگو تندترين حرفهاي سياسي را مي زند و چيزي در توهين به مسئولان کم نمي گذارد.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در جمعه 23 دی 1390
موضوع : نقد و مصاحبه و بيوگرافي | بازدید این مطلب : 4640
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌