استیلی الان چکار می کند؟
سرمربی سابق پرسپولیس  درباره تیمش می گوید:« امیدوارم با این برد ، روند رو به رشد پرسپولیس آغاز شود و تیم از بحران خارج شود. »
او درباره خودش هم می گوید:« این روزها در خانه هستم و بیشتر سعی می کنم استراحت داشته باشم و بتوانم خودم را به شرایط جدید وقف بدهم. به هر حال گذشته ها گذشته و دیگر خواست خدا این بود که تجربه کاری من هم در پرسپولیس به آن شکل باشد. به هر حال از اشتباهاتی که داشتم افسوس می خورم اما تا ابد که نمی شود و نشست افسوس آن اتفاقات را خورد. من در کارم مشکلاتی داشتم که نباید دیگر تکرار شان کنم.»
او درباره تیمی که بسته بود می گوید:« بزرگترین مشکلی که داشتم ، زمان بود. هیچ وقت نتوانستم این معضل را حل کنم. بچه ها را با هم در اختیار داشته باشم و وقتی این اتفاق در تیمی بزرگ مثل پرسپولیس برایت می افتد ، خود به خود فشار روانی روی تیم زیاد می شود و دیگر امکان اینکه بتوانی تیم را جمع کنی ، وجود نخواهد داشت. »
او درباره تیمی که بسته هم می گوید:« شرایط طوری بود که سعی کردم بهترین خریدهای ممکن را داشته باشم اما حقیقت این است که نواقصی هم در تیم مان داشتیم. البته مشکلات دیگری هم مثل مصدومیت ها پیش آمدند که شرایط را بدتر کردند. واقعا اگر امکانش وجود داشت که در ابتدای فصل بازیکنان بهتری بگیریم شاید شرایط برای مان بهتر رقم می خورد.»و سئوال تکراری مهدوی کیا؛« مهدی بازیکن بزرگی است. او قطعا به کمک تیم دنیزلی می آید .
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در شنبه 24 دی 1390
موضوع : خلاصه قسمت های جومونگ | بازدید این مطلب : 3915
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌