دستت بده ، فالت بگیرم
کف بینی
گرایش به فال و فالگیری و علا‌قه به پیش‌بینی آینده از دیرباز در جوامع بشری وجود داشته است. اما این علا‌قه‏ گاه به‌گونه‏ای در تار و پود برخی اعضای خانواده ریشه میدواند كه منجر به گرفتاری و نابسامانی‏هایی شده و كیان خانواده را تهدید می‏كند. این مقاله به آسیب شناسی این پدیده روزافزون و نقش آن در برخی مشكلا‌ت مبتلا‌ به خانواده می‏پردازد.
در جستجوی آینده
آنهایی كه شیفته با خبر شدن از آینده هستند و سرنوشتشان را در ته‌فنجان چای و قهوه و از لابه‌لای چند نخود و كارت جستجو می‌كنند كم نیستند. شاید كسی كه كنار ما نشسته یا همكاری كه ساعات روز را با او می‌گذرانیم یا شاید نزدیك‌ترین قوم و خویش ما همان مشتریان ساده‌دل و پر و پا قرص دكان فالگیران باشند كه جملات امیدواركننده‌شان را به قیمت گزافی به آدم‌ها می‌فروشند.
فال ورق
مشتریان فالگیران معمولا دختران جوان جویای ازدواج یا زنان شوهردار و شكاكی هستند كه از لابه‌لای اشكال ته فنجان مرد زندگی‌شان یا رقیبی سرسخت را می‌جویند تا مگر دانه‌های ریز و تلخ قهوه یا تفاله‌های چای و اشك شمع خیالشان را راحت كند.
> ادامه مطلب ... | نوشته شده توسط : مهیار در چهارشنبه 16 تير 1389
موضوع : طالع بینی | بازدید این مطلب : 10240
میناشیرزاد
خیلی جالب وپرمحتوا بود ولی یک سوال برام پیش اومده یعنی تمام این تست های ازدواج-عشق-هوش ومابقی وطالع بینی هندی- چینی همشون هم الکی وخرافاته؟؟؟؟؟؟؟؟ خوشحال میشم نظرتونو بگید منتظرم
ارسال نظرات
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت/بلاگ :
نظر شما :
کد امنیتی :

Copyright Tafrihi.com 2005 - 2014 ©
Host By HostDL.com
این سایت ثبت شده در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی می باشد و تمامی مطالب این پایگاه تحت نظارت و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
Powerd By TAFRIHI Web Group                                                           PHP design : Jafar.N - Graphic Design : Ali.Rahimi‌‌‌